Parafia pw. Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku

Strona młodzieży z parafii pw. Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku

OVERVIEW

The site parafiansm.pl currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have downloaded zero pages within the website parafiansm.pl and found four websites linking to parafiansm.pl.

PARAFIANSM.PL TRAFFIC

The site parafiansm.pl has seen varying amounts of traffic through the year.
Traffic for parafiansm.pl

Traffic ranking (by month) for parafiansm.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiansm.pl

LINKS TO PARAFIANSM.PL

Archidiecezja Białostocka

Piątek, 16 marca 2018 po 4 niedz. 21 i 23; J 7,1-2. Metropolita Białostocki wygłosił homilię w 5. Modlitwa dziękczynna za ocalenie Białegostoku. Mieszkańcy Miasta Miłosierdzia dziękowali Bogu za ocalenie przed dwudziestu dziewięciu laty.

Start - Parafia Krzyża Świętego w Grabówce

Dziś przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego. Jeśli jesteśmy w stanie Łaski Uświęcającej możemy uzyskać odpust zupełny. Za chwilę przy wystawieniu Najświętszego Sakramentu z racji na Rocznicę Cudu w Sokółce odmówimy Litanię do Najświętszej Eucharystii i pomodlimy się dodatkowo w intencjach Ojca Świętego celem uzyskania odpustu. Rodzice i Dzieci niech przyniosą swoje świece chrz.

WHAT DOES PARAFIANSM.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiansm.pl Mobile Screenshot of parafiansm.pl Tablet Screenshot of parafiansm.pl

PARAFIANSM.PL SERVER

We identified that a single page on parafiansm.pl took nine hundred and thirty-seven milliseconds to stream. I could not detect a SSL certificate, so we consider this site not secure.
188.116.19.121

We discovered that this domain is utilizing the Apache/2.2.16 server.

Parafia pw. Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku

Strona młodzieży z parafii pw. Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku

PARSED CONTENT

The site parafiansm.pl states the following, "Bull; Zdjęcia z bierzmowania 2015 r." I noticed that the webpage also said " Kliknij na link aby przejść do fotek." They also stated " W dniu imienin naszego Ks. Proboszcza życzymy Mu wszelkiego błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i świętych Patronów. Niech Boża łaska spływa na wszelką pracę duszpasterską, aby powierzone owce i napotkani, na drodze kapłańskiej, ludzie budowali swą wiarę i cieszyli się z świętości Księdza kapłaństwa. Bull; BIERZMOWANI - Spotkanie formacyjne." The meta header had młodzież as the first keyword. This keyword was followed by mlodziez, NSM, and Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku which isn't as important as młodzież. The other words the site used was parafia.

SEE MORE WEB SITES

RadiOmensió Oficina experimental de comunicació i participació del Prat

Oficina experimental de comunicació i participació del Prat. Crea un lloc web gratuït o un blog a Wordpress. Crea un lloc web gratuït o un blog a Wordpress. Get every new post delivered to your Inbox. Build a website with WordPress.

Blog de sowelena - Blog de sowelena - Skyrock.com

Commence par suivre sowelena pour devenir ami.

StarIkuto95 Sophie - DeviantArt

Forgot Password or Username? Deviant for 2 Years. This is the place where you can personalize your profile! By moving, adding and personalizing widgets.